Dünya kurulurken 2 şey vardı ; Biri Kuvars kristali diğeri ise Bakır.

Yani doğal taşlar insanoğlu dünyaya adım atmadan önce onları bekliyordu.

Ve bundan sonra tesadüfen Tabiatta kocaman bir eczane olduğunu fark eden insanoğlu şifalı taşları deneme yanılma yöntemi ile aynı bitkiler gibi hayatlarının her alanlarında kullanmaya başladılar. 

 

Sizler milyarlarca yıldır şifa dağıtmaya devam eden doğal taşları teknolojik alandan, tekstile, endüstriden, mimariye kadar hayatımızın her alanında kullanıldığını biliyor muydunuz? 

 

Gerçek doğal taşların ve kutsal enerjinin buluşma markası olan Molivatash kendi çatısı altında yarattığı Doğal taşları ve doğal taşlardan tasarladığı şifalı ürünlerini dünyada kaliteli doğal taş anlamında söz sahibi olan Ülkelerden getirilen 1. Sınıf doğal taşlarla üretmektedir. 

 

Molivatash olarak siz sayın müşterilerimizi Sahte, sıkma, boyama, termal, cam diye tabir edilen doğal taş görünümlü ürünlerden korumak, bu ürünlerin hiçbir fonksiyonu ve görevinin olmadığını sizlere anlatmak, doğal taş ve sahte taşı ayırt edebilmeniz için tüm detayları sizinle paylaşmak en büyük görevimizdir. 

 

Doğal taş ile ilgili daha önce Ülkemizde yapılmamış özel ürünleri ayrıca aradığınız bulamadığınız doğal taşları Molivatash çatısı altında bulabilirsiniz.

Bu şifa tüm dünyaya yayılacak